Maison Nature
| Wi-Fi | Σπα & Ευεξία Τζακούζι | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Maison Nature Sainte-Anne με 3 υπνοδωμάτια απέχει σχεδόν 4 χλμ. από την Αποστακτήριο Damoiseau και προσφέρει τζακούζι.
Η βίλα με 1 μπάνιο έχει θέα στον κήπο και διαθέτει σαλόνι. Αυτό το κατάλυμα έχει μπάνιο με walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα. Στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου επίσης εξασφαλίζουν μια άνετη εμπειρία.
Στην τραπεζαρία προσφέρονται ηλεκτρικός βραστήρας, φούρνος και μαγειρικά σκεύη.
- Αεροδρόμια
- Αεροδρόμιο Pointe-a-Pitre Le Raizet24 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Υπηρεσία θυρωρού
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Ασφάλεια
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Τζακούζι
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
- Επιτραπέζια παιχνίδια
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Maison Nature;
Οι πελάτες της η Maison Nature μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Pointe-a-Pitre Le Raizet από η Maison Nature;
Η Maison Nature απέχει 25 χλμ. από το Pointe-a-Pitre Le Raizet. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η Maison Nature;
Οι πελάτες της η Maison Nature είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.